Home > Hardware / Consumables > Abrasives > Sealey - WDCUP105 - Worksafe® Diamond Cup Grinding Disc 105 x 22mm
Sealey - WDCUP105 - Worksafe® Diamond Cup Grinding Disc 105 x 22mm
SKU: WDCUP105
Part Number: WDCUP105
Barcode: 5055111207096
Country of Origin: CHN
Weight: 24 g
Product Image
Our Price
Consumable Warranty included.
Description
Features
Model No WDCUP105
Bore: Ø22mm
Brand: Sealey
Disc Size: Ø105mm(Ø4")