Home > > safety-products > Scan - SCAPLB38COM - Brass Combination Padlock 38mm
Scan - SCAPLB38COM - Brass Combination Padlock 38mm
Our Price
Description
This Scan Brass Padlock has the following specifications:
Padlock Width: 38mm.
Shackle Height: 31.2mm.
Shackle Diameter: 6.3mm.
Shackle Width: 18.7mm.
Security Rating: 3.
Features
Specification
Padlock Width: 38mm.
Shackle Height: 31.2mm.
Shackle Diameter: 6.3mm.
Shackle Width: 18.7mm.
Security Rating: 3.
Description
Padlock Width: 38mm.
Shackle Height: 31.2mm.
Shackle Diameter: 6.3mm.
Shackle Width: 18.7mm.
Features
Specification
Padlock Width: 38mm.
Shackle Height: 31.2mm.
Shackle Diameter: 6.3mm.
Shackle Width: 18.7mm.