Home > > safety-products > Scan - SCAPLLAM50C - Laminated Steel Combination Padlock 50mm
Scan - SCAPLLAM50C - Laminated Steel Combination Padlock 50mm
Our Price
Description
Specifications:
Padlock Width: 50mm.
Shackle Height: 23.1mm.
Shackle Diameter: 8mm.
Shackle Width: 23.7mm.
Security Rating: 6.
Specification
Specifications:
Padlock Width: 50mm.
Shackle Height: 23.1mm.
Shackle Diameter: 8mm.
Shackle Width: 23.7mm.
Security Rating: 6.
Description
Padlock Width: 50mm.
Shackle Height: 23.1mm.
Shackle Diameter: 8mm.
Shackle Width: 23.7mm.
Specification
Padlock Width: 50mm.
Shackle Height: 23.1mm.
Shackle Diameter: 8mm.
Shackle Width: 23.7mm.