Home > > safety-products > Scan - SCAPLSS70CD - Stainless Steel Disk Type Combination Padlock 70mm
Scan - SCAPLSS70CD - Stainless Steel Disk Type Combination Padlock 70mm
Our Price
Description
Specifications:
Padlock Width: 70mm.
Shackle Height: 17mm.
Shackle Diameter: 9.5mm.
Shackle Width: 21mm.
Security Rating: 6.
Specification
Specifications:
Padlock Width: 70mm.
Shackle Height: 17mm.
Shackle Diameter: 9.5mm.
Shackle Width: 21mm.
Security Rating: 6.
Description
Padlock Width: 70mm.
Shackle Height: 17mm.
Shackle Diameter: 9.5mm.
Shackle Width: 21mm.
Specification
Padlock Width: 70mm.
Shackle Height: 17mm.
Shackle Diameter: 9.5mm.
Shackle Width: 21mm.